تبلیغات
Sun Eight | پایگاه اینترنتی و تخصصی رضوی - سه رتبه برای خورشید هشتم !

 

                                                                         

            

name jaygozin ax

 

 
           تاریخ : چهارشنبه 1392/07/10 | 11:01 ق.ظ | نویسنده : علی بشارت لو  

با سلام و درود به همه ی بازدیدکنندگان و عاشقان امام رضا (ع)

امیدوارم حالتون هر روز بهتر از دیروز باشه . نمیخواستم این پست رو توی وبلاگ بذارم (حالا به خاطر دلایلی ) اما به اصرار بسیاری از دوستان تصمیم گرفتم که این پست رو بذارم.

تشکر ویژه دارم از تمامی دوستان و همراهان همیشگی خورشید هشتم " که واقعا تو این سه ماه که وبلاگ ساخته شده است ،  ما رو همیاری کردند و پشتیبانی کردند و نتیجه ی این پشتیبانی رو شما میبینید.

" خورشید هشتم " در سه جشنواره به طور متوالی صاحب مقام شد و اصلا هم ازینکه چه مقامی آورده ناراحت نیستم . چون اجر این وبلاگ ساختن ها  و ترویج فرهنگ رضوی رو از آقامون باید بگیریم نه از این مسابقاتی که برگزار میشه.

تا الان که مارو یاری کردین امیدوارم ازین به بعد هم مارو یاری کنید که بتوانیم بهتر در خدمت شما دوستان باشیم و نیازهای شما رو برطرف کنیم.موفق و پیروز باشید. یا علی

* در ضمن در همین پست در قسمت یادگاری می توانید انتقاد ها و پیشنهاداتتون رو برای بهتر شدن پایگاه اینترنتی و تخصصی رضوی خورشید هشتم نیز بگذارید .


" رتبه ها و مقام ها ی خورشید هشتم به همراه لینک مسابقات " 

برچسب ها: خورشید هشتم، برگزیدگان وبلاگ نویسی، هشتمین جشنواره وبلاگ نویسی رضوی، وبلاگ نویسی دینی تبیان قم، مسابقه وبلاگ نویسی پلاک، علی بشارت لو،